Kështu do të duket ‘Pajtesa’ për Vitin e Ri

Fiona Gllavica është aktorja e njohur dhe shume e pelqyer nga publiku kosovarë.

Ajo fitoi simpatinë e njërëzve me rolin e “Pajtesës” në serialin vendor “Çka ka shpija”.

Fiona e ka dëshmuar veten si një vajzë e talentuar dhe shumë e zonja.

Është modeste, e këndshme dhe origjinale.

Për dallim nga seriali, ajo ne jetën e përditshme ka shumë stil dhe gjithmonë befason me paraqitjet e saj.

Së fundi vjen tejet elegante me një grim dhe fustan të bukur duke pozuar pranë shkallëve të dekoruara për festa.

Ndërkohë që shohim ambientin rreth saj, duket se Fiona është rregulluar kështu për xhirimet e fundvitit në serial.