Young Zerka sjelll këngën “Kce Sone” në bashkëpunim me DJ Dagz dhe DJ PM

Ashtu siç e kishte paralajmëruar, Young Zerka ka publikuar këngën e re në bashkëpunim me DJ PM dhe DJ Dagz, shkruan lajmi.net.

Tekstin e këngës e kanë shkruar vetë autorët e këngës, muzikën e bëri Rzon, Pm dhe Dagz, mix/masterin Avaxus, kurse klipi u punua nga XL Films.

Më poshtë mund ta dëgjoni projektin e ri nga Young Zerka, DJ PM dhe DJ Dagz. /Lajmi.net/