‘Vuj vuj vuj’ po pëlqehet edhe nga Fifi

Dafina Zeqiri gjatë ditës së shtunë publikoi video-projektin e saj të ri, dhe në dy ditët e para kënga ka arritur të marrë mbi 900 mijë klikime në Youtube, shkruan lajmi.net.

Shumë fytyra të shoubizit shprehën haptazi pëlqimin e tyre për këtë këngë, duket se ‘Vuj vuj vuj’ ka marrë pëlqimin edhe të Fifit.

Ajo ka ndarë një videon ë profilin e saj në Instagram, ku shihet duke interpretuar refrenin e këngës “ Tash ti vuj vuj vuj .. mi kqyr storiet edhe luj luj luj” kishte shkruar Fifi pranë videos. /Lajmi.net/