Vritet me armë zjarri një person në Vlorë, arrestohet autori

Një person ka mbetur i vrarë në Vlorë, pasi është qëlluar me armë zjarri. Ngjarja ka ndodhur në rrugën Transballkanike, pranë Gjykatës së Apelit. Policia ka arritur të arrestojë autorin, ndërsa po përpiqej të largohej nga vendi i ngjarjes. Për momentin nuk dihet identiteti i tij, dhe i viktimës, apo shkaqet e ekzekutimit.

Të shtëna me armë në Vlorë, dyshohet për viktima

Të shtëna me armë janë dëgjuar mesditën e sotme në qytetin e Vlorës. Për pasojë, dyshohet se është vrarë një person. Ngjarja ka ndodhur pranë Gjykatës së Apelit.