Veshja i zbulon shumë Dafina Zeqirit, në plan të parë vë të pasmet

Dafina Zeqiri duket shumë joshëse në videon e fundit, në të cilën u shfaq e veshur me një bodysuit.

Teksa po lëvizte para kamerës, këngëtarja provokoi me të pasmet dhe tregoi njëherësh tatuazhet në trup.

Për ndryshe, “Vuj Vuj Vuj” titullohet kënga e fundit nga Dafina, e shoqëruar edhe me klip.