Vdes reperja e njohur në moshën 21 vjeçare

Në moshën 21 vjeçare ka ndërruar jetë reperja e njohur.

Në moshën 21-vjeçare ka ndërruar reperja e njohur amerikane, Lexii Alijai. Artistja ka vdekur dje por arsyeja e vdekjes së saj ende nuk është bërë e ditur.

Lajmin për vdekjen e 21 vjeçares e ka bërë të ditur familja e saj me anë të një postimi në rrjetet sociale.

Lexii Alijai e njohur për publikun u bë falë bashkëpunimeve me artistë të famshëm si Khelani dhe Drake.