Vajza e Astrit Deharit ka ditëlindjen, Kryeministri Kurti i dërgon ëmbëlsirë (FOTO)

Sot ka ditëlindjen vajza e Astrit Deharit, aktivistit të ndjerë të Vetëvendosjes.

Ndërsa, kryeminstri në detyrë Albin Kurti i ka bërë një dhuratë mjaft të bukur, shkruan Indeksonline.

Kurti i dërgoi ëmbëlsirën e ditëlindjes, e për këtë Avni Dehari e falënderoi publikisht.

“Albin, faleminderit shumë për tortën për ditëlindjen e Arsës.

Të fala të përzemërta Arsa, Arta , Xhemilja dhe Avniu.”, ka shkruar ai.