U rikthye pas shumë kohe më performance live, mbështetje e madhe për Armend Rexhepagiqin

Armend Rexhepagiqi ka kënduar disa këngë duke emocionuar publikun po ashtu edhe miqtë e tij, shkruan lajmi.net.

Klan Arena në bashkëpunim me Komunën e Prishtinës e ka mundësuar performancën e mbrëmshme të këngëtarit.

Armend Rexhepagaqi mori një përkrahje të madhe nga miqtë e ngushtë po ashtu edhe kolegë të cilët publikuan video në rrjetet e tyre sociale duken iu gëzuar rikthimit të tij.

Jehona Sopi, Nita Latifi, Tuna, Yllka Kuqi dhe plotë tjerë mirëpriten performancën e artistit./Lajmi.net/