“U bëre bajat me këngë për pavarësinë e atdheun”, Gold AG e bën të pendohet ndjekësin

Gold AG nuk hezitoi t’i përgjigjej komentuesit që i tha të mos këndojë këngë për pavarësinë dhe atdheun.

Gold AG është shumë aktiv me këngë të reja, të cilat ia kushton atdheut e heronjve shqiptarë, shkruan lajmi.net.

Së fundi, ai ka njoftuar që më 8 mars lansohet kënga “Epopeja e UÇK-së”, e në këtë postim të bie në sy komenti i një ndjekësi.

“A po ban naj muzik qe ska lidhje me pavarsin apo atdheun se u bane bajat”, shkruan ndjekësi.

“po tash nese atdheu t’bohet bajat ki be vllau jem cka ngon tjer kengtar. Ndash droge, raki, mangupa sa dush ki me zgjedh kengtar ma shum se polic. Atdheu e Pavaresia jon seneqe nuk bohen bajat, po ti je i ri sigurt i gjenerates t’klimes sje i atyne qe e kan dasht Shqipnin pa e pa kurre. Heke followin edhe e ndjen mungesen e Atdheut dikure”, përgjigjet ndjekësi.