Tuna dhe Patrisi mbrëmë ishin mysafirë në shtëpinë e aktores së njohur

Tuna dhe Patrisi mbrëmë u argëtuan bashkë me shoqëri.

Festat duket se ende nuk kanë mbaruar për Tuna Sejdiun dhe Patris Berishën, shkruan lajmi.net.

Çifti mbrëmë ishin mysafirë në shtëpinë e aktores Teuta Krasniqi dhe bashkëshortit të saj, Adonis Morina.

Ishte Teuta ajo e cila në rrjete sociale publikoi një fotografi, ku që të gjithë dukeshin të lumtur në shoqërinë e njëri-tjetrit.

“Nata e 7-te e vitit te ri”, ka shkruar ajo.