Tri gjenerata në një foto, kështu uroi Ledri Vula

Ledri Vula ashtu si shumë prej të famshmëve të tjerë, zgjodhi një foto interesante për ta uruar Vitin e Ri.

Reperi u fotografua bashkë me gjyshin dhe babanë, që të tre të veshur me bluza njësoj.

Fotografia e tij pranoi komente të shumta nga ndjekësit, të cilët e uronin me ratin e ndërrimit të moteve.