Transformohet Afrona Dika, mezi njihet me pamjen e re

Afrona Dika është transformuar me ndryshimin e bërë në dukje.

Bashkëshortja e këngëtarit Blero Muharremi, Afrona Dika, është transformuar me pamjen e re, shkruan lajmi.net.

Ajo ka ndryshuar ngjyrën e flokëve dhe të tillë deri më sot nuk e kemi parë.

Megjithatë ndryshimi i saj në dukje u ka pëlqyer ndjekësve pasi komentet pozitive nuk kanë munguar.