Nora shfaqet në fustan të bardhë, nuk do ta besoni me kë po bashkëpunon

Zbulohet bashkëpunimi i radhës i Nora Istrefit.

Gjiko dhe Nora Istrefi janë bërë sërish bashkë për një këngë të re.

Pas suksesit të madh me këngën “Gabime”, dyshja duket se do të rikthehet sërish më fuqishëm.

Të dy artistët kanë pozuar nga i njëjti ambient në disa fotografi së fundmi në Instagram.

“A jeni gati për këngën time të re Anna?”, shkruan Nora në postimin e fundit ku shihet me look-un e ri të klipit.

Ndërkaq, edhe Gjiko postoi një fotografi ku paralajmëroi projektin e tij të radhës, ndërsa shihet në të njëjtin vend, një kuzhinë ku shfaqej edhe këngëtarja.

Reperi shkroi: “Po nuhas mega-hit”.

Nuk ka detaje të tjera rreth këtij bashkëpunimi e as data e saktë e publikimit, por që tani kanë tërheuqr shumë vëmendjen!