Thaçi: Kam marrëveshje afatgjatë me BDI-në, mes tyre largimi i Besës nga Qeveria dhe zëvendësimi me Alternativën

Kryetari i PDSH-së, Menduh Thaçi në emisionin ClickPlus në TV21, ka komentuar edhe marrëveshjen e arritur me liderin e BDI-së, Ali Ahmeti në takimin e së shtunës. Thotë se ka marrëveshje afatgjatë me BDI-në, mes tyre largimin e Besës nga Qeveria dhe zëvendësimi me Alternativën./TV21