Të lidhur apo jo? Loredana dhe Zuna thyejnë më në fund heshtjen

Loredana Zefi dhe Zuna kohët e fundit janë parë në shumë vende bashkë, duke nxitur spekulime se janë në lidhje.

Madje, ata u panë bashkë edhe në ceremoninë “Swiss Music Awards”, ku Loredana është shpërblyer me çmim.

Por, të gjitha spekulimet rreth lidhjes, dy artistët i kanë hedhur poshtëm, me anë të një postimi të gjatë në Instagram.

“Uff postova qe një kohë të gjatë dhe më pas një çast i drejtpërdrejtë argëtues. Unë dhe Loredana kohët e fundit jemi argëtuar shumë. Punuam në muzikë së bashku dhe kështua kaluam më shumë kohë bashkë. Ajo është njëra nga artistet më të ‘egër’ në Gjermani dhe unë punoj vetëm me më të mirët!!! Faleminderit në çdo rast të gjithë Youtubers për promovimin, e vlerësoj shumë këtë njerëz. Prandaj, jepni ‘hapësirën’ albumit, por jini të sinqertë. Tani jemi duke punuar së bashku në biznes dhe e kuptojmë njëri-tjetrin. Nuk e di nëse diçka do të zhvillohet në një moment, por ne aktualisht jemi u argëtuar. Ajo është një nënë beqare tani, kështu që keni pak respekt për të. Ju mund të hidheni mbi mua. Unë gjithashtu nuk kam asnjë problem me Mozzikun, ta sqaroj këtë. Askush nga ne nuk duhet të ndërhyjë në punët e tyre. Në këtë në sens. Zuna është ende beqar, më shkruani në [email protected]”, ka shkruar Zuna.

Të njëjtin postim e ka shpërndarë në profilin e saj edhe Loredana.