Tayna vazhdon me poza joshëse për ditëlindje

Tayna sot feston ditëlindjen.

Ndër artistet më të suksesshme këto dy vitet e fundit në tregun e muzikës, Tayna, sot feston ditëlindjen e 23-të, shkruan lajmi.net.

Reperja nga Prizreni për këtë ditë të veçantë ka vendosur të ‘ngacmoj’ imagjinatën e ndjekësve me disa imazhe atraktive, ku vë në fokus asetet trupore.

Në fotografitë e publikuara ajo ishte kthyer nga pas dhe vithet e formësuara merrnin vëmendjen në fustanin e kuq të zgjedhur nga Tayna.