Festë e çmendur nga Cardi B, femra të zhveshura, para, marihuanë

Cardi B ka publikuar disa pamje nga festa e mbrëmshme.

Cardi B njihet për jetë të natës të ‘shfrenuar’, reperja nga Amerika ka publikuar disa video dhe imazhe në Instagram ku shihen skena të ‘nxehta’ nga festa e mbrëmshme, shkruan lajmi.net.

Në postimet e bëra nga Cardi shohim femra me bikini ku kishin ekspozuar thuajse gjithë pjesët intime, bashkë me reperen ishte edhe burri i saj Offset.

Kujtojmë se Cardi kishte vendosur të falë bashkëshortin e saj pas tradhtisë që ai i kishte bërë.