Tayna ofron poza “pa tul e me tul” nga izolimi

Reperja Tayna që sot lansoi edhe një këngë të saj të re, pas këngës ka menduar për një gjë tjetër

Ajo ka postuar disa foto në Instagram ku ka bërë edhe një koment interesant poshtë tyre.

“Poza pa tul dhe poza me tul”, ka shkruar ajo.

E në këto poza reperja shihet jashtë një ballkoni dhe si duket merr rreze dielli.

Tayna më parë kishte paralajmëruar se është në karantinë, derisa atë shpërthimi i pandemisë e zuri në Amerikë, ku këngëtarja kishte pasur një koncert me datën 16 mars.