Tayna e tepron me të madhe, bën gjeste të pahijshme para kamerës

Rep artistja tashmë e famshme Tayna për një kohë të shkurtër e zhvendosi vëmendjen e të gjithëve 365 shkallë kah vetja.

Ajo furishëm hyri në tregun muzikor duke shpërthyer me projekte të njëpasnjëshme, shkruan “Kosovarja”.

Tani ka një numër jashtëzakonisht të madh fansash pas vetës që e duartrokasin dhe e motivojnë të vazhdoj tutje.

Përveç muzikës që bën reperja u bë ndër femrat më të komentuara të shoubizit për stilin unik të veshjes dhe mënyrën e jetës që bën.

Tayna dallohet edhe për fotot e gjestet provokuese që i shfaq pa turp. Të gjitha këto duket se për reperen janë normale dhe nuk ndalet me kaq.

Së fundi ajo ka provokuar fansat me një video në Instagram. Tayna bën lëvizje provokuese, teksa shfaqet duke kapur gjoksin me duar dhe duke qeshur.

Kujtojmë se projekti i fundit muzikor nga Tayna është “Edhe ti”, në bashkëpunim me reperin Mozzik.