Stresi mesazh Vuçiqit: Ne të ndihmuam një herë, ti na ktheve me armë

Stresi ka folur sërish për politikë në postimin e fundit.

Reperi Stresi është shumë aktiv me postime në rrjete sociale, me të cilat prek tema nga më të ndryshmet, shkruan lajmi.net.

Së fundi, artisti po e shikonte një dokumentar në televizion, ndërsa nuk u përmbajt duke sharë serbët dhe tregonte gishtin e mesit para televizionit.

“Lufta e 1 boterore. Aleksander Vuçiqi, ne të ndihmuam një herë, ti na ktheve me armë…”, shkruan reperi.

Kënga e fundit e Stresit është “Feel good” në bashkëpunim me artistin e huaj Cbiz, kurse ka paralajmëruar projekte të reja.