Shyhretja kalon kohë të nëna në Mushtisht

Këngëtarja e njohur Shyhrete Behluli edhe pse është e angazhuar në profesionin e saj shumicën e kohës është e përkushtuar edhe në familje, shkruan “Kosovarja”.

Sot, ajo së bashku me vajzat ka vizituar nënën e saj në Mushtisht.

Në këtë kohë me personat e rëndësishëm këngëtarja ka ndarë një foto për fansat e saj në Instagram.

Kaq të bukura dhe sa shumë ngjajnë në mes veti, mund ta shihni në këtë fotografi. /Kosovarja/