Shyhrete Behluli publikon fotot më të bukura me mbesën për 28 nëntor

Shqiptarët kudo në botë përcollën imazhe e dedikime të bukura në lidhje me 28 nëntorin, shkruan lajmi.net.

Nuk munguan as fotot e urimet nga artistët shqiptar, ku secili në mënyrën e tij tregoi diçka artistike nga vetja.

Ndërkohë edhe Shyhrete Behluli ka publikuar disa foto të bukura me mbesën e saj Matinën.

“Une dhe Matina ju urojme te gjitheve festen e flamurit”, ka shkruar këngëtarja sipër imazheve teksa mbanë mbesën në prehër./Lajmi.net/