Shtyhet publikimi i këngës “Babi jem” nga Gresa Behluli, kjo është arsyeja

Këngëtarja Gresa Behluli ka kohë që ka paralajmëruar fansat për një këngë të re.

Ajo kësaj radhe i ka kushtuar këngë babait, projekt të cilin e kishte planifikuar ta publikonte sot.

Por, për shkaqe teknike, ajo bëri të ditur se është detyruar ta shtyjë për nesër lansimin e saj.

Gresa postoi një foto të shkëputur nga klipi dhe shkruan “Per shkaqe teknike kenga “Babi jem” shtyhet per neser…”.