Shkëlzen Berisha poston foton e rrallë me fëmijët

Djali i Sali Berishës publikoi një imazh të rrallë krah fëmijëve.

Shkëlzen Berisha, djali i ish-kryeministrit Sali Berisha, komentohet shumë për jetën private, shkruan lajmi.net.

Së fundi, ai publikoi një fotografi në profilin e tij në Instagram, në të cilën u shfaq pranë dy fëmijëve, Lajdon dhe Medina.

Në mesin e shumë komenteve, nuk mungoi as ai i partneres së Shkëlzenit, e cila tregoi edhe një herë raportin e mirë që ka me fëmijët e tij.