Selena Gomez duket elegante me një bluzë të tejdukshme, ndërsa mbërrin në emisionin “Jimmy Kimmel Live”

Selena Gomez dukej mahnitëse, ndërsa mbërriti për të bërë një paraqitje në Jimmy Kimmel Live, në Los Anxhelos të premten.

Aktorja 31-vjeçare dukej elegante dhe seksi me një minifund voluminoz të shtruar mbi një bluzë të tejdukshme me qafë, ndërsa ajo u nis për në studio.

Në veshjen e saj, ajo shtoi një rrip lëkure të trashë, për të theksuar figurën e saj, shkruan DailyMail.

Ajo gjithashtu kishte veshur një palë geta të zeza dhe çizme lëkure mbi gju për të kompletuar pamjen e saj monokromatike.

Ylli i “The Only Murders in the Building”, e cila shijoi një darkë romantike një natë më parë me të dashurin e saj Benny Blanco në Nobu Malibu, mbante një çantë të vogël, të zezë.

Këngëtarja i ka stiluar flokët e saj të gjata brune me një model flokësh elegante, gjysmë të kapura lart dhe gjysmë poshtë me një fjongo të zezë sateni.

Ajo gjithashtu ka aksesuar me një palë vathë të varur diamanti. /Telegrafi/