Dukja fantastike e Gigi Hadid në pasarelën e “Versace”, për Javën e Modës në Milano

Gigi Hadid mahniti të premten, teksa ajo hyri në pistën e “Versace” gjatë Javës së Modës në Milano.

Supermodelja, 28 vjeçe, tërhoqi vëmendjen me një fustan maxi magjepsës të zi me kopsa, i cili kishte një panel gjysmë të tejdukshëm në gjoks dhe krahë.

Gigi modeloi pamjen nga koleksioni i veshjeve të grave të markës vjeshtë/dimër 2024 – 2025, shkruan DailyMail.

Fustani përmbante një jakë të bardhë, kopsa ari, një bust të zhytur pa sytjena dhe një çarje të ashpër deri në kofshë, e cila shfaqi këmbët e tonifikuara të supermodeles.

Gigi u ngjit në pasarelë me stileto të zeza PVC, të cilat kishin një rrip në kyçin e këmbës me zbukurime diamanti dhe një simbol të markës së bie në sy.

Nëna e një fëmije shtoi një palë doreza lëkure dhe mbante një çantë “tweed” të zezë me zbukurime me rruaza.

Mbretëresha e pasarelës gjithashtu vendosi vathët e trashë argjendi dhe një penel të zi shumë të trashë. /Telegrafi/