Ziadin Sela sfidon Ali Ahmetin për garë zgjedhore në cilën njësi zgjedhore të dojë

Kreu i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela ka thënë se është i gatshëm të përballet në garën zgjedhore me Ali Ahmetin dhe krerët e partive politike shqiptare në cilën njësi zgjedhore ata që dëshirojnë, jo vetëm në njësinë numër gjashtë. “Ata që më së shumti bëjnë thirrje për bashkëimin e opozitës shqiptare, ata janë që punojnë më së shumti për përçarjen e opozitës. Prandaj, sfidojë Ali Ahmetin që të garojmë dhe t’i masim forcat në cilin njësi zgjedhore të dëshirojë”, u shpreh Sela. /Gazeta LAJM

Sela: Me Ali Ahmetin mund t'i masim forcat në cilën njësi zgjedhore të dojë (VIDEO)

Sela: Me Ali Ahmetin mund t'i masim forcat në cilën njësi zgjedhore të dojë (VIDEO)Ziadin Sela

Posted by Lajm TV on Friday, February 21, 2020

Zyrtarizohet marrëveshja mes Alternativës dhe Aleancës për Shqiptarët/LIVE

Posted by Lajm TV on Friday, February 21, 2020