Ronela Hajati publikon këngën e re “Himni”

Këngëtarja e njohur shqiptare, Ronela Hajati, ka sjell një tjetër projekt të ri muzikor.

“Himni” mban titullin kënga, të cilën e ka kompletuar edhe me videoklip.

Ajo shfaqet në disa skena provokuese, ku edhe tashmë shquhet për paraqitjet që bën.

Foto: Screenshot/YouTube

Teksti dhe melodia është realizuar nga vet artistja me producim nga Apollo Producer.

Videoja u bë nga Fullmoon Production, e drejtuar nga The Claudia.

Foto: Screenshot/YouTube

Kjo është në kuadër të albumit të saj të ri, i cili përmban gjithsej shtatë këngë.

Ky projekt është i dyti me radhë pas “Jeta Kriminale”, e cila u lansua pak ditë më parë. /Telegrafi/