Robin Krasniqi po bëhet baba i një djali

Robin dhe Marigona Krasniqi po bëhen prindër të një djali.

Çifti e zbuloi gjininë e foshnjës gjatë dasmës së tyre kur dritat u ndezën me ngjyrë të kaltër.

Boksieri i njohur dhe modelja u martuan mbrëmjen e së hënës në një hotel luksoz të Prishtinës, ku të pranishëm kanë qenë politikanë e artistë, njofton Klankosova.tv.