Robert Berisha në lidhje të re dashurie, kjo është e dashura e tij

Robert Berisha, komentohet jashtëzakonisht shumë për jetën e tij private.

Lidhjet dhe ndarjet, marrin vëmendje të madhe mediatike, shkruan lajmi.net.

Para pak kohe ai festoi ditëlindjen e 46-të.

Ai mori një urim special nga e dashura e tij e re, Ana Skrel, ku edhe u ba e ditur me një postim të publikuar në ‘Instagram’.

“Urime ditëlindjen për mashkullin që ma vodhi zemrën”, thuhet në postim.

Ndryshe, Robert Berisha ishte i martuar me këngëtaren, Nora Istrefin, me të cilën e ka edhe një vajzë./Lajmi.net/