Artanit i vdes halla: M’i boj të fala babit e pushoni si dy engjuj

Artan Thaqit i ka vdekur një person shumë i dashur dhe shumë i afërt.

Atij i ka vdekur halla, shkruan lajmi.net.

Lajmin e ka bërë të ditur vet Artani përmes një postimi prekës.

“Qofsh banore e xhenetit hallë. M’i boj të fala babit e pushoni si dy engjuj”, ka shkruar Thaqi./Lajmi.net/