Rita Ora tregon figurën e saj me një fustan elegant teksa përgatitet për të xhiruar “The Voice Australia”

Dhe të martën, Rita Ora shkoi në Instagram për të ndarë një sërë fotosh përpara xhirimeve të emisionit Channel Nine, transmeton lajmi.net.

 

Këngëtarja, 31 vjeçe, tregoi figurën e saj të tonifikuar me një fustan me modë me mëngë që bien në sy.

Këngëtarja dukej qiellore teksa qëndronte për një pozë të zjarrtë, ndërsa shikonte nga supi i saj. Në një tjetër pozë të ndezur, krijuesja e hiteve mund të shihet duke pozuar një stuhi ndërsa shikon intensivisht kamerën.

Flokët e saj bionde ishin stiluar rastësisht me disa valëzime të lirshme dhe një ndarje të thjeshtë në qendër.

Bukuroshja britanike kishte veshur një shtresë të rëndë grimi që i vinte në pah kockat e faqeve të saj. Ajo zgjodhi një buzëkuq nudo që komplimentoi buzëqeshjen mahnitëse.

Ndryshe, Rita ndodhet në Australi për të filmuar “The Voice: Generations” dhe sezonin tjetër kryesor të “The Voice Australia”, me produksionin që besohet të ketë filluar në fillim të dhjetorit.

I dashuri i saj regjisor Taika Waititi, 46 vjeç, gjithashtu përflitet se do të vazhdojë punën në disa filma të ardhshëm, duke përfshirë Thor: Love and Thunder, i cili është në post-produksion.

Duke folur për Independent, Rita pranoi se dëshiron ta mbajë lidhjen e saj larg vëmendjes për ta ‘mbrojtur’.