Rita Ora shton edhe dy tatuazhe në trupin e saj

Rita Ora është bërë edhe me dy tatuazhe të reja.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Rita Ora, në trupin e saj ka disa tatuazhe, e tani ka vendosur që t’i shtoj edhe dy të tjera, shkruan lajmi.net.

Ishte vetë Rita ajo e cila me ndjekësit i ka ndarë disa fotografi. Të parën ku shihet teksa realizon tatuazhet dhe dy të tjera tregon rezultatet finale.

Këngëtarja shqiptare mbrëmjen e djeshme e ka marrë vëmendjen e ndjekësve me një fotografi ku shfaqet në bikini dhe duket tejet seksi.