Meda emocionon me fjalët në urimin për ditëlindjen e 9-të të djalit të tij

Sot festohet në familjen e Medës por pa të.

Sot po festohet pëvjetori i 12-të i Pavarësisë së Kosovës, shkruan lajmi.net.

E në shtëpinë e këngëtarit Meda ka edhe një tjetër festë pasi djali i tij Aldioni feston ditëlindjen e 9-të dhe duke mos pasur mundësi të jetë pranë tyre për të festuar, Meda e ka uruar nga larg dhe ka emocionuar me fjalët.

“Aldion biri im, urime ditelindja e 9-te, babi te deshiron shendet dhe te gjitha te mirat e kesaj bote.
Profesioni im si kengetar e bene te veten dhe fatkeqesisht sonte ne kete date te shenjte per familjen tone, rastisi te mos jem fizikisht me ju e te festojme, por me shpirt e zemer jemi bashke.
Krenohem me ty, me karakterin tende, arritjet e tua ne shkolle dhe ne sfera te tjera, e mbi te gjitha me sjelljet shembullore qe me bejne edhe mua si prind te ndjehem i lumtur. Vazhdo keshtu sepse gjithmone do ta kesh mbeshtetjen time dhe do te jem gardian i yti! Te dua aq shume sa nuk mundem me pershkru me fjale! Gezuar! 💯🎂🥂❤😘😍”, ka shkruar ai.