Rita Ora shfaqet provokuese para pasqyrës, shihni fotot

Rita Ora prej ditësh ka nisur xhirimet e videoklipit të ri në Miami të Floridas.

Këngëtarja shqiptarja ka sjellë vazhdimisht fotografi dhe video nga shesh-xhirimet përmes të cilave ka treguar rrjedhshmërinë e procesit.

Por kësaj here Rita pozoi tërësisht nudo para pasqyrës, teksa mbuloi pjesët intime me emoji luleshtrydhe duke vënë në pah linjat e saj perfekte.