Rita Ora nuk ndalet, tani pozon me sytjena transparente

Këngëtarja e njohur shqiptare, Rita Ora, kohët e fundit ka qenë tejet aktive në publikimin e fotografive ku shfaqet provokative.

Pas fotos në bikini, Rita tani e ka bërë një tjetër postim ku ka pozuar me sytjena transparente dhe në anën tjetër e veshur me shumë stil.

Këngëtarja ka thënë pranë postimit se i urren blerjet, sipas saj ‘shopingu’ është i bezdisshëm.