Rita Ora mahnit me pamjen nga festa e Krishtlindjeve

Rita Ora elegante dhe joshëse në festën me familje.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Rita Ora, ka festuar mbrëmë së bashku me familjen e saj, shkruan lajmi.net

E veshur elegante ajo dukej tejet seksi me fusanin që kishte zgjedhur ndërsa shoqërohet nga babai, nëna, motra dhe vëllai.

Rita ka marrë poza pranë detit dhe tek postimi ka treguar se fotografitë ia ka realizuar vëllai i saj.