Rina Balaj dhe Sin Boy vijnë shumë shpejtë me këngën e re

Rina dhe Sin Boy shumë shpejtë e publikojnë këngën e re.

Rina Balaj dhe i dashuri i saj Sin Boy, do ta publikojnë së shpejti këngën e re, shkruan lajmi.net.

Ishte Sin Boy ai i cili e ka bërë të ditur këtë nëpërmjet publikimit të një fotografie të shkëputur nga prapaskenat e xhirimeve.

“Meredith 2020 347997431111”, ka shkruar Sin krahas këtij imazhi.

Kujtojmë se dyshja së fundmi e kanë konfirmuar edhe lidhjen e tyre të dashurisë.