Rita Ora joshëse dhe e veçantë në këtë paraqitje

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare Rita Ora njihet për muzikën që ajo sjell dhe që ka bërë për vete miliona fansa gjithandej.

Rita përpos muzikës, vëmendje të madhe merr edhe për shkak të paraqitjeve të saj publike, shkruan Indeksonline.

Së fundmi e veshur me njëfustan të veçantë ajo dukej shumë joshëse duke vënë në pah linjat e saj perfekte trupore.

Kujtojmë që Rita është njëra nga këngëtaret më të njohur shqiptare nëpër botë.