Kim Kardashian thekson linjat trupore me këtë veshje

Ylli televiziv Kim Kardashian njihet si një nga femrat më atraktive në botë.

Në paraqitjet e saj publike, ajo kujdeset që gjithnjë të duket në formën më të mirë, shkruan Indeksonline.

Bukuroshja me origjinë armene, së fundmi ka publikuar një fotografi ku shihet në formën më të mirë trupore, duke theksuar linjat me një veshje të bukur.

Kujtojmë që ajo është bashkëshortja e reperit Kanye West dhe së bashku kanë 4 fëmijë.