Rita Ora: Jam shumë e famshme për të dalë për kafe

Rita Ora ndjen se është shumë e famshme për të dalë për kafe.

Ylli 29-vjeçar i pop-it ka zbuluar se do të dëshironte të shëtiste nëpër rrugë dhe të vizitonte kafenetë e lezetshme në Londër, por Rita – e cila do të shërbejë si gjyqtare në ‘Masked Singer ’, shfaqja e re e lojërave muzikore – insiston se fama e saj e ndalon atë të bëjë gjëra normale.

E pyetur se çfarë do të bënte nëse do të ishte panjohur për publikun, Rita i tha gazetës The Sun: “Unë do të tregohem e mërzitshme dhe do të them diçka vërtet të thjeshtë. Unë do të doja të shkoja në pazar në rrugën Portobello me motrën dhe nënën time.

“Të marr një kafe dhe tortë në një kafene të lezetshme dhe të ec nëpër rrugë. Ka shumë kohë që nuk e kam bërë këtë dhe nuk mund të mendoj për një mënyrë më të mirë për të kaluar një ditë.”

Ndërkohë, kohët e fundit u zbulua se Rita po nis një lidhje romantike me Rafferty Law.

Ylli i pop-it dhe djali 23-vjeçar i aktorit të Jude Laë dhe Sadie Frost filluan të shohin njëri-tjetrin pasi u takuan në serinë e filmit të ri ‘The Twist’, në të cilin ajo luan Artful Dodger dhe ai po luan si Oliver.