Rita Ora i lë pak imagjinatës, teksa shfaqet me një veshje thuajse nudo, ndërsa performon në Hollywood

Rita Ora tregoi figurën e saj të tonifikuar me një veshje pothuajse nudo, teksa performonte në klubin e natës “Heart” në West Hollywood të shtunën në mbrëmje.

Këngëtarja me origjinë shqptare, 33 vjeçe, dukej si një superyll me një kostum dypjesësh ngjyrë bezhë, i cili mbulonte vetëm pjesët intime.

Veshja kishte një ndarje shumë të guximshe deri te kofshët, në të dyja anët dhe prapa, duke zbuluar një pjesë madhe të të pasmeve.

Rita Ora bëri një pamje të mahnitshme teksa shfaqi figurën e saj të tonifikuar me një veshje pothuajse aty teksa performonte në klubin e natës Heart në West Hollywood.

Pjesa e sipërme ishte një palë sytjena ngjyrë nudo, me një copë pëlhure me tegela mbi të, duke e shfaqur më tej barkun e saj të skalitur.

Krijuesja e hitit “Anywhere” shtoi një prekje të mprehtë me çizmet gati deri te gjuri zezë të pajisura me byzylykë argjendi të trashë. /Telegrafi/

Këngëtarja britanike, 33 vjeçe, i vuri pulset të shpejtojnë në një kordon shumë të dobët nudo me teka, e cila sapo mbulonte modestinë e saj

 

Dy-copë prezantonte një ndarje shumë të rrezikshme deri në kofshë në të dyja anët