Rita Ora e dëshiron këtë veturë për ditëlindje

Rita Ora tregoi se çfarë veture dëshiron kur t’i mbush të 30-tat.

Një prej emrave më të suksesshëm në Industrinë e muzikës është edhe Rita Ora, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja së fundi ka ndarë imazhe të një veture “Ford”, të cilën thotë se e dëshiron për ditëlindjen e 39-të.

“Më nevojitet kjo për të 30-tat”, ka shkruar Rita, e cila më 26 nëntor feston ditëlindjen dhe mbush fiks 30 vjet.

Mbetet të shihet nëse është dikush që do t’ia bëjë dhuratë këtë veturë asaj, apo do e blejë për vete.

Për ndryshe, “How to be lonely” titullohet projekti i ri muzikor nga Rita Ora, të cilin së shpejti pritet ta sjellë edhe me videoklip.