Kjo është thirrja e Getoar Selimit për qytetarët

Geti bën apel tek qytetarët që të luten e të besojnë në Zot.

Getoar Selimi është njëri prej artistëve që në këtë panik po jep këshilla për mbrojtje, shkruan lajmi.net.

Ai me anë të një postimi në Instagram, ka bërë apel tek qytetarët që të luten dhe të besojnë në Zot.

“BESONI DHE LUTUNI NE ZOT!”, ka shkruar reperi në atë postim.

Në Kosovë deri tani janë konfirmuar tre raste me koronavirus, kurse në Shqipëri numri i të infektuarve ka shkuar në 38.

Kujtojmë se “Moti” titullohet projekti i fundit muzikor nga Geti, të cilin e solli në bashkëpunim me Onatin dhe Shaolin Gang.