Rita Ora duket tërheqëse në këmishë nate

Rita Ora vazhdon  të jetë aktive në rrjete sociale me postimet që bën, këngëtarja së fundmi ka shpërndarë disa imazhe nga fotosesioni i albumit ‘Phoenix’.

Shqiptarja në këto fotografi është shfaqur mjaft joshëse, në një këmishë nate të pa mbërthyer kishte vënë gjoksin në plan të parë.

Kënga e saj e fundit titullohet ‘Ritual’ dhe është në bashkëpunim me Tieston dhe Jonas Blue, projekti është i punuar edhe me klip dhe është pëlqyer mjaft nga publiku.