Rina Balaj shfaqet në formë të mirë dhe joshëse në imazhet provokuese para pasqyrës

Rina Balaj është një prej këngëtareve më të dashura dhe më të suksesshme shqiptare.

Këngëtarja e njohur e cila mbetet aktive me projekte të reja muzikore dhe koncerte, nuk i lë anash as postime në rrjetet sociale.

Edhe së fundmi, Rina postoi disa imazhe mjaft joshëse para pasqyrës teksa shihet e veshur me shumë stil.

Foto: Rina Balaj/Instagram

Me një bluzë të shkurtër me ngjyrë të zezë të cilën e përshtati me xhinse me detaje me ngjyrë, kapele dhe çizme po ashtu të zezë.

Foto: Rina Balaj/Instagram

“E rrogat a janë rritë”, ka shkruar Rina në mbishkrimin e fotografive, ndërsa mori edhe komente të shumta pozitive nga ana e fansave.

Foto: Rina Balaj/Instagram

Ndërkohë, kujtojmë që prej ditësh Rina po qëndron në Athinë të Greqisë, ku edhe po punon për këngë të reja.

Foto: Rina Balaj/Instagram

Ndryshe, javë më parë Rina solli me klipi këngën “Sativa” e cila është pjesë e albumit të saj të ri “Balerina”.