Rina Balaj shfaqet ndryshe në fotot e fundit

Rina Balaj është njëra ndër këngëtaret më të dashura e të komentuara në showbizin shqiptar.

Këngëtarja merr vëmendje çdo herë me paraqitjet e saja, shkruan lajmi.net

Stili i saj është ai që komentohet mjaft shumë dhe e karakterizon këngëtaren.

Së fundmi ajo që ka rënë në sy janë disa foto të saja në rrjetin social “Instagram”, ku shihet me një stil interesant, ndryshe nga se jemi mësuar ta shohim Rinën.

Kujtojmë se Rina këngën e fundit e ka publikuar një muaj më parë dhe ajo titullohet “Sativa”.