Rina Balaj dhe Sin Boy kanë një befasi për fansat

Rina Balaj dhe Sin Boy po sjellin edhe një duet.

Rina Balaj dhe Sin Boy nuk e kanë ndërmend t’i ndalin bashkëpunimet, shkruan lajmi.net.

Dyshja, me anë të një postimi në rrjete sociale, kanë bërë të ditur se po vijnë edhe me një këngë të re, por nuk preferuan të japin më shumë detaje.

Ishte Rina ajo e cila publikoi një fotografi pranë të dashurit, ku shkruan “Konge e re?????? @isyourboysinboy kur?”.

“Meredith” titullohet bashkëpunimi i Rina Balajt me Sin Boy, ndërsa mbetet të shihet se çfarë po përgatisin kësaj radhe.