Remzie Osmani uron mbesën e saj me rastin e ditëlindjes duke i kënduar këngën e preferuar

Këngëtarja e njohur shqiptare, Remzie Osmani, së fundmi ka uruar mbesën e saj me rastin e ditëlindjes në mënyrën më të mirë, shkruan lajmi.net.

Remzia është mjaft aktive në rrjete sociale prej ku edhe sjell foto apo video të ndryshme nga jeta e saj e përditshme dhe kështu ka vepruar mepostimin e fundit.

Ajo ka publikuar një video në rrjete sociale ku i uron mbesës së saj 1 vjetorin e cila quhet Emma.

Emma pranoi urimin më të mirë nga gjyshja e saj e cila ishte një këndim live nga Remzia teksa po e mbante në krahë dhe e përqafonte atë.

“Mbesa ime,shpirti im sot ka ditelindjen e pare
O drite o jete, vite te lumtura me fat shendet o Emma ime e urte e bukur
Te don Nani pa fund”, shkroi këngëtarja në mbishkrimin e videos së ëmbël./Lajmi.net/