“Që prej fillimit”, Ami me dedikim dashurie për Ermalin

Ami e bëri gjestin e ëmbël për Ermalin.

Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska janë ndër çiftet e shoubizit më të dashura për publikun, shkruan lajmi.net.

Së fundi, Ami publikoi një foto, në të cilën shfaq dorën e saj dhe të Ermalit si dhe i bëri dedikim atij.

“Që nga fillimi”, është mbishkrimi që ia la fotos, në të cilën Ermali po ia mbante dorën asaj.